Областной семинар

2020 жылдың 12 наурызында №11 мектеп-гимназиясында «Информационные технологии в работе школьной библиотеки» тақырыбында мектеп кітапханаларына арналған қалалық семинар өтті.
Семинардың мақсаты: мектеп кітапханасының жұмысында ақпараттық технологияны қолдану.
Семинар №11 мектеп-гимназиясының кітапхана меңгерушісі А.Б.Тлембаева кітаптарды, авторларды және кітапхана құзыреттілігін қеңінен насихаттап, қазіргі заман талаптарына сай оқырмандарға қосымша ақпарат берудің тиімді әдісі ретінде мектеп кітапханасаның жұмысында QR-кодтарын қолданды. Семинарға қатысушылар мектепте орналасқан жылжымалы кітапханамен танысып, қазақ, орыс, шетел әдебиеті классиктерінің шығармаларын тамашалай келе, бұл біздің оқырмандарға бос уақытында кезкелген шығарманы оқуға мүмкіндік береді деген жылы лебіздерін қалдырды. Семинарға қалалық әдіскері А.Н.Бакешова қатысты. Сонымен қатар орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімдері: Алейникова О.А., Сердюк О.В., Полетаева М.П., Лобан И.Л. Қазақ тілі мұғалімдері: Есиркепова Б.У., Усенбаева А.О., Алитурлиева З.Р., Қорғанбаева Г.Ж., Набиева Г.К.және оқушылары қатысты.